Ślub Soni i Łukasza odbył się w listopadzie.

Sesję poślubną zaplanowaliśmy na grudzień, nie baliśmy się pogody, która dla niektórych wydaje się niesprzyjająca aby zrobić plener ślubny, dla nas była idealna!

Zabraliśmy ciepłe swetry, pled i gorącą kawę w termos, bukiet na sesję zrobili nam niesamowici Panowie z

Kwiaty i Miut

Na miejscu zastał nas surowy grudniowy klimat, wiatr i piękne krajobrazy które podkreśliły charakter naszej sesji, było naprawdę zimno! Mimo to Sonia i Łukasz dali z siebie 200 % a mi pracowało się z nimi wspaniale.

Sesja ślubna wyszła bardzo klimatycznie.

Sonia i Łukasz pokazali mi prawdziwą miłość, czułość i naturalnie pozowali do zdjęć, liczyli się tylko oni i to co do siebie czują to było piękne!

Ten plener ślubny zapadł głęboko w moją pamieć.

Oglądajcie zapraszam.

Soniu i Łukaszu dziękuję Wam że zaprosiliście mnie do Waszego świata :-)

 

fotograf poznań, fotograf na ślub, naturalne zdjęciafotograf poznań, fotograf na ślub, naturalne zdjęciafotograf poznań, fotograf na ślub, naturalne zdjęciafotograf poznań, fotograf na ślub, naturalne zdjęciafotograf poznań, fotograf na ślub, naturalne zdjęciafotograf poznań, fotograf na ślub, naturalne zdjęciafotograf poznań, fotograf na ślub, naturalne zdjęciafotograf poznań, fotograf na ślub, naturalne zdjęciafotograf poznań, fotograf na ślub, naturalne zdjęciafotograf poznań, fotograf na ślub, naturalne zdjęciafotograf poznań, fotograf na ślub, naturalne zdjęciafotograf poznań, fotograf na ślub, naturalne zdjęciafotograf poznań, fotograf na ślub, naturalne zdjęciafotograf poznań, fotograf na ślub, naturalne zdjęciafotograf poznań, fotograf na ślub, naturalne zdjęcia

 
Sonia i Łukasz - grudniowa sesja ślubna
24 grudnia 2016
emocjonalna sesja ślubna

WROĆ DO BLOGA

Spodobały Ci się zdjęcia?  Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz parę słów w komentarzu od siebie. Każda Twoja opinia jest dla mnie ważna.  Możesz też udostępnić ten wpis i polubić mój fanpage na facebooku :-)

WROĆ DO BLOGA

© Nika Witoń 2019 - Tylko prawdziwe emocje. Fotografia ślubna i rodzinna. Kopiowanie i powielanie jakichkolwiek treści i zdjęć bez zgody autorki jest zabronione.

Polityka prywatności

Nika Witoń

FOTOGRAFIA