Czy warto zrobić sobie sesję narzeczeńską przed ślubem? W 100% tak!

Po pierwsze zdjęcia zrobione w czasie tej sesji mogą być wspaniałym prezentem dla rodziców jako podziękowanie w dniu ślubu, po drugie poznajecie mnie :-) i dochodzicie do wniosku że nie taki diabeł straszny jak go malują bo:

sesja narzeczeńska odbywa się tak po prostu, na luzie i z uśmiechem

Nie ustawiam Was ani niczego nie aranżuję, spacerujemy rozmawiamy, i dużoooooo się śmiejemy a ja łapię chwile takie jakie są i się dzieją.

Na zdjęciach z sesji narzeczeńskiej liczy się to jacy jesteście...

Czas spędzony wcześniej razem  daje nam ogromny luz w dniu ślubu ponieważ już się znamy i wszystkie strachy jakie mieliście odnośnie zdjęć znikają!

Poza tym lubię Was fotografować   zawsze i  wszędzie czy to sesja narzeczeńska czy  zdjęcia rodzinne!

Co jest ważne w zrobieniu takich zdjęć? Bądźcie sobą i niczego nie udawajcie, wybierzmy razem miejsce gdzie będziecie się czuli swobodnie i które nastroi Was pozytywnie. Pozwólcie mi się poznać... Opowiedzmy razem piękną historię o  Was!

Z Olą i Tobiaszem wybraliśmy się na cudowne Łęgi Rogalińskie. Tam cisza i spokój nastraja wspaniale uwielbiam to miejsce. Czas bardzo  płynął wolno a my mogliśmy powygłupiać się trochę, poprzytulać i miło spędzić czas aż do zachodu słońca :-) 

Jeśli chcesz zobaczyć intymną sesję narzeczeńską kliknij TU

 

zakochani, kobieta, narzeczeniZakochani, zdjęcia narzeczeńskieuśmiech, kobieta, zakochani, narzeczeni, naturazakochani, zdjęcia narzeczeńskie, zaręczenizaręczeni, zakochani, zdjęcia narzeczeńskiezakochani, sesja narzeczeńska, zareczeni, kobietaZakochani, kobieta, zdjęcia narzeczeńskiepara zakochanych, kobieta, zareczenizakochani, zaręczeni, zachód słońca, kobietapara zakochanych, miłość, sesja zdjęciowazakochani, kobieta, zdjęcie narzeczeńskie, natura

 

 

Ola i Tobiasz - sesja narzeczeńska
03 stycznia 2019
emocjonalna sesja ślubna

WROĆ DO BLOGA

Spodobały Ci się zdjęcia?  Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz parę słów w komentarzu od siebie. Każda Twoja opinia jest dla mnie ważna.  Możesz też udostępnić ten wpis i polubić mój fanpage na facebooku :-)

WROĆ DO BLOGA

© Nika Witoń 2019 - Tylko prawdziwe emocje. Fotografia ślubna i rodzinna. Kopiowanie i powielanie jakichkolwiek treści i zdjęć bez zgody autorki jest zabronione.

Polityka prywatności

Nika Witoń

FOTOGRAFIA