Ostatnio dużo podróżuję i przyznam się Wam - podoba mi się to!

Poznaję wspaniałych ludzi i niesamowite miejsca. Powiem więcej polubiłam latanie a to było dla mnie nie lada wyzwanie!

Tym razem Monia i Matt zaprosili mnie do Anglii gdzie mieszkają i pracują.

Cel mojej podróży sesja zdjęciowa przed ślubem.

Poleciałam tam z ogromną przyjemnością i ciekawością zobaczenia miejsc gdzie jeszcze nie byłam. Uwielbiam podróżować.

Bardzo lubię robić zdjęcia narzeczeńskie.

Gdy pojawiłam się na miejscu Monia i Matt pokazali mi Ipswitch i piękne nadmorskie miasteczko Felixtowe gdzie mieszkają i pracują. Oba bardzo klimatyczne i piękne.

Spędziliśmy razem bardzo miły czas. Pogoda jak to w Anglii płatała nam różne figle  podzieliliśmy więc sesję na dwie części, od rana było intymnie a po południu gdy deszcz przestał padać pognaliśmy nad morze. Czasu na zdjęcia miałam niewiele ale starałam się go wykorzystać na 100 %

Monia i Matt to była niezapomniana przygoda!

Dziękuję Wam z całego serca :-)

 

 

zdjęcia narzeczeńskie, sesja narzeczeńskazdjęcia narzeczeńskie, sesja narzeczeńskazdjęcia narzeczeńskie, sesja narzeczeńskazdjęcia narzeczeńskie, sesja narzeczeńskazdjęcia narzeczeńskie, sesja narzeczeńskazdjęcia narzeczeńskie, sesja narzeczeńskazdjęcia narzeczeńskie, sesja narzeczeńskazdjęcia narzeczeńskie, sesja narzeczeńskazdjęcia narzeczeńskie, sesja narzeczeńskazdjęcia narzeczeńskie, sesja narzeczeńska

Monika i Mateusz - sesja narzeczeńska 
Felixstowe Anglia
03 czerwca 2017
emocjonalna sesja ślubna

WROĆ DO BLOGA

Spodobały Ci się zdjęcia?  Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz parę słów w komentarzu od siebie. Każda Twoja opinia jest dla mnie ważna.  Możesz też udostępnić ten wpis i polubić mój fanpage na facebooku :-)

WROĆ DO BLOGA

© Nika Witoń 2019 - Tylko prawdziwe emocje. Fotografia ślubna i rodzinna. Kopiowanie i powielanie jakichkolwiek treści i zdjęć bez zgody autorki jest zabronione.

Polityka prywatności

Nika Witoń

FOTOGRAFIA