Ślub Moniki i Mateusza był dniem na który czekałam.

Poznaliśmy się wcześniej na sesji narzeczeńskiej na którą poleciałam do Anglii. Spędziliśmy tam  parę fajnych dni gotując razem i rozmawiając o ich ślubie. Wiedziałam że będzie elegancko a zarazem bez stresu.

Robiąc autentyczne zdjęcia ślubne,  atmosfera luzu bardzo mi pomaga.

Dzień zaczął się niespiesznie od przygotowań w Hotelu Sheraton.  Tam poznałam Nisię bratanicę Moniki, która  cały dzień towarzyszyła mi i  co najważniejsze była blisko nawet wtedy kiedy wujek i ciocia przygotowywali się do wyjścia.

Czas płynął wolno, a ja lubię gdy wszystko toczy się swoim tempem, bez stresu i zdenerwowania. Ceremonia odbyła się w pięknej Katedrze na Ostrowie Tumskim w Poznaniu a wesele w Pałacu Jaśminowym - tak to sobie zaplanowali, i nawet pogoda która nie była tą wymarzoną nie popsuła tego dnia. Zaproszeni goście dopisali, nawet znajomi z Anglii przybyli tłumnie a ja starałam się jak najlepiej zachować dla nich wspomnienia tego pięknego dnia.

Fotograf na wesele musi być bardzo sprawny i mieć oczy dookoła głowy. To bardzo wymagająca praca.

Ale ja ją bardzo lubię i cieszę się na każde zlecenie. 

Kochani cudownie było z Wami być!

Elegancki ślub w innym pałacu znajdziecie TU 

 

Suknia ślubna: Marta Trojanowska TROYKA

Kwiaty: Floresy  

Makijaż : Julia Ozdoba

Garnitur: Hugo Boss

Hotel Sheraton Poznań

Miejsce przyjęcia Pałac Jaśminowy

 

fotografie ślubne, fotograf wielkopolska, ślubne zdjęciafotografie ślubne, fotograf wielkopolska, ślubne zdjęciafotografie ślubne, fotograf wielkopolska, ślubne zdjęciafotografie ślubne, fotograf wielkopolska, ślubne zdjęciafotografie ślubne, fotograf wielkopolska, ślubne zdjęciafotografie ślubne, fotograf wielkopolska, ślubne zdjęciafotografie ślubne, fotograf wielkopolska, pałac jaśminowyfotografie ślubne, fotograf wielkopolska, pałac jaśminowyfotografie ślubne, fotograf wielkopolska, pałac jaśminowyfotografie ślubne, fotograf wielkopolska, pałac jaśminowyfotografie ślubne, fotograf wielkopolska, pałac jaśminowyfotografie ślubne, fotograf wielkopolska, pałac jaśminowy

Monika i Mateusz - piękny ślub w Pałacu Jaśminowym
08 lipca 2017
emocjonalna sesja ślubna

WROĆ DO BLOGA

Spodobały Ci się zdjęcia?  Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz parę słów w komentarzu od siebie. Każda Twoja opinia jest dla mnie ważna.  Możesz też udostępnić ten wpis i polubić mój fanpage na facebooku :-)

WROĆ DO BLOGA

© Nika Witoń 2019 - Tylko prawdziwe emocje. Fotografia ślubna i rodzinna. Kopiowanie i powielanie jakichkolwiek treści i zdjęć bez zgody autorki jest zabronione.

Polityka prywatności

Nika Witoń

FOTOGRAFIA