Wyjazd na Bornholm był dla nas szalonym czasem.

Z Martą i Michałem wyjechaliśmy na tydzień na tą piękną duńską wyspę.

Zrealizowaliśmy tam dwie sesje: małżeńską z okazji zbliżającej się pierwszej rocznicy ślubu i ślubną.

Równie dobrze ta sesja mogła by nazywać się sesja narzeczeńska gdyby Marta z Michałem nie byli po ślubie.

Pogoda płatała nam przeróżne figle ale uroki wyspy wynagradzały nam wszystko!

Czas płynął jakby wolniej, a nasza szalona piątka (łącznie z naszą córką Patrycją) bawiła się świetnie.

Na miejsce sesji wybraliśmy małe miasteczko Gudhjem na północno - wschodnim wybrzeżu Bornholmu które urzekło nas stromymi uliczkami i śródziemnomorskim klimatem. Wiał silny wiatr a fale rozbijały się z ogromną siłą o kamienie.

Mimo chłodu nie mogliśmy przejść obok specjału Gudhjem - przepysznych lodów :-) Musicie mi uwierzyć na słowo były przepyszne!

Miłego oglądania - Nyd at se!

 

Sesja ślubna z pięknego Bornholmu jest do zobaczenia TU

 

zdjęcia narzeczeńskie, bornholm, sesja za granicązdjęcia narzeczeńskie, bornholm, sesja za granicązdjęcia narzeczeńskie, bornholm, sesja za granicązdjęcia narzeczeńskie, bornholm, sesja za granicązdjęcia narzeczeńskie, bornholm, sesja za granicązdjęcia narzeczeńskie, bornholm, sesja za granicązdjęcia narzeczeńskie, bornholm, sesja za granicązdjęcia narzeczeńskie, bornholm, sesja za granicązdjęcia narzeczeńskie, bornholm, sesja za granicązdjęcia narzeczeńskie, bornholm, sesja za granicązdjęcia narzeczeńskie, bornholm, sesja za granicązdjęcia narzeczeńskie, bornholm, sesja za granicązdjęcia narzeczeńskie, bornholm, sesja za granicązdjęcia narzeczeńskie, bornholm, sesja za granicązdjęcia narzeczeńskie, bornholm, sesja za granicązdjęcia narzeczeńskie, bornholm, sesja za granicą

zdjęcia narzeczeńskie, bornholm, sesja za granicą zdjęcia narzeczeńskie, bornholm, sesja za granicą
Marta i Michał sesja małżeńska
07 lipca 2017
emocjonalna sesja ślubna

WROĆ DO BLOGA

Spodobały Ci się zdjęcia?  Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz parę słów w komentarzu od siebie. Każda Twoja opinia jest dla mnie ważna.  Możesz też udostępnić ten wpis i polubić mój fanpage na facebooku :-)

WROĆ DO BLOGA

© Nika Witoń 2019 - Tylko prawdziwe emocje. Fotografia ślubna i rodzinna. Kopiowanie i powielanie jakichkolwiek treści i zdjęć bez zgody autorki jest zabronione.

Polityka prywatności

Nika Witoń

FOTOGRAFIA