Zdjęcia ciążowe są wspaniałe!

Będą przypominać Wam o czasie gdy mały człowiek siedział w brzuszku mamusiowym i bardzo ale to bardzo było mu tam dobrze! Ciąża to piękny stan, wiem bo sama jestem mamą już 16 letniej nastolatki...

Uwielbiam jak wracacie do mnie ...

Magda i Łukasz to  para której robiłam ślub i tym bardziej było mi miło  gdy Magda zapytała czy sesje z brzuszkiem też robię. Pewnie że robię i uwielbiam je.

Sesja rodzinna, kobieca, to czas gdy  znów mogę się z Wami spotkać. 

Czuję się wtedy wyjątkowo, jakbym była Waszym rodzinnym fotografem.  

Sesja brzuszkowa to też zdjęcia kobiece ukazujące Wasze  piękno :-)

Zawsze staram się byście miały parę kobiecych zdjęć, bo przecież w tym stanie jesteście mega piękne!

Madzia napisała do mnie tak: uwiecznij mój stan słonia hi hi hi 

Ja z ogromną przyjemnością od razu umówiłam termin sesji. Spotkaliśmy się w Palmiarni poznańskiej, która jest bardzo wdzięczna do fotografowania i sprawdza się świetnie do sesji brzuszkowych jak i narzeczeńskich lubię tam być... bo wiecie kocham jak jest zielono! 

Rozmawialiśmy, śmialiśmy się i tak zdjęcie po zdjęciu i sesja był gotowa!

Jesteś w ciąży? Chcesz takie zdjęcia?

Napisz do mnie

 

 

kobieta w ciąży, sesja ciążowa w palmiarnikobieta w ciąży, palmiarniaportret kobietyrodzina z dzieckiemportret kobiety w ciążykobieta w ciąży, sesja

 

Magda i Łukasz -  brzuszek w Palmiarni 
01 stycznia 2019
emocjonalna sesja ślubna

WROĆ DO BLOGA

Spodobały Ci się zdjęcia?  Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz parę słów w komentarzu od siebie. Każda Twoja opinia jest dla mnie ważna.  Możesz też udostępnić ten wpis i polubić mój fanpage na facebooku :-)

WROĆ DO BLOGA

© Nika Witoń 2019 - Tylko prawdziwe emocje. Fotografia ślubna i rodzinna. Kopiowanie i powielanie jakichkolwiek treści i zdjęć bez zgody autorki jest zabronione.

Polityka prywatności

Nika Witoń

FOTOGRAFIA