Witajcie!

Ten rok był dla mnie bardzo pracowity i gdy sezon zbliżał się ku końcowi trzeba było pomyśleć o naładowaniu bateryjek na kolejny. 

Każdy fotograf na ślub wie że doszkalanie się to czas niezwykle ważny.

Snap Camp 05 to był strzał w dziesiątkę! Warsztaty z The Snap Shots były inspiracją, odpoczynkiem i świetną zabawą. Natalia i Marcin to fantastyczni ludzie i para bardzo utalentowanych fotografów, stworzyli świetną atmosferę, było mnóstwo śmiechu i zawiązały się prawdziwe przyjaźnie.

Na dodatek Camp 05 odbył się w przepięknym Kawkowie na Warmii i Mazurach w 150-letnim domu gdzie gospodarzem jest Staszek, człowiek który uciekł od zgiełku dużego miasta i na wyciągnięcie ręki ma przepiękne krajobrazy i mnóstwo życzliwych ludzi.

Nie żałuję ani jednej sekundy spędzonej tam. W czasie trzech warsztatowych dni zrealizowaliśmy dwie sesje.

Ślubne zdjęcia to bardzo wymagający temat.

 

Na początek Ola i Kuba z Plant Punch

Suknia : Rue De Seine

Ozdoby : JP Brides

fotograf poznań, sesja ślubna, kawkowofotograf poznań, sesja ślubna, kawkowofotograf poznań, sesja ślubna, kawkowofotograf poznań, sesja ślubna, kawkowofotograf poznań, sesja ślubna, kawkowofotograf poznań, sesja ślubna, kawkowofotograf poznań, sesja ślubna, kawkowofotograf poznań, sesja ślubna, kawkowofotograf poznań, sesja ślubna, kawkowofotograf poznań, sesja ślubna, kawkowofotograf poznań, sesja ślubna, kawkowofotograf poznań, sesja ślubna, kawkowofotograf poznań, sesja ślubna, kawkowo

 

Kawkowo
26 listopada 2016
emocjonalna sesja ślubna

WROĆ DO BLOGA

Spodobały Ci się zdjęcia?  Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz parę słów w komentarzu od siebie. Każda Twoja opinia jest dla mnie ważna.  Możesz też udostępnić ten wpis i polubić mój fanpage na facebooku :-)

WROĆ DO BLOGA

© Nika Witoń 2019 - Tylko prawdziwe emocje. Fotografia ślubna i rodzinna. Kopiowanie i powielanie jakichkolwiek treści i zdjęć bez zgody autorki jest zabronione.

Polityka prywatności

Nika Witoń

FOTOGRAFIA