Justyna i Marcin to dwoje cudownych ludzi :-) Początek naszej znajomości to tata Justyny - Pan Nieborak, człowiek bardzo przyjazny z którym nie jedno już zdziałaliśmy. Nie da się go nie lubić! Gdy poznaliśmy Justynę i Marcina wiedzieliśmy że będzie to piękny dzień. I nie chodzi tu o pogodę, o miejsce tylko o atmosferę jaka będzie tam panować. Działo się od samego rana!

Na przygotowaniach Marcina dwóch ojców (czytaj ojciec i teść), dbało o to by o niczym nie zapomniał i nie tracił głowy a uśmiech towarzyszył im bez końca. Natomiast w domu u babci Justyny przygotowywały się trzy pokolenia i przyszła teściowa. Panowała cudowna rodzinna atmosfera, bez nerwów i spinania po prostu luz-blues. Wspaniale jest podglądać takie przygotowania gdzie dużo się dzieje. Uśmiech i radość towarzyszyły wszystkim od samego początku do końca, nawet msza św. była inna bardziej radosna i weselsza. Już dawno nie czułam się tak luźno i swobodnie.

Gdy zajechałam na miejsce wesela do Rancza w Dolinie w Kiszkowie zauroczył mnie widok wokół, ach jak tam jest pięknie! Idealne miejsce pasujące do ich ślubu.

Zdjęcia z wesela w takim otoczeniu mają niesamowity klimat.

Znów radości i uśmiechu nie było końca, goście bawili się wspaniale, a obsługa Rancza raczyła nas pysznymi specjałami. Ślub i wesele to czas wspaniałych spotkań zabawy i fantastycznej energii.

Będąc na ich ślubie czułam ogromną więź Justyny i Marcina ze swoimi rodzicami i dziadkami, to było piękne. Wspaniały dzień - dziękuję Wam za każdy uśmiech!

 

Ślub w podobnym klimacie to Aleksandra i Tobiasz - Folwark Wąsowo

 

fotograf, ślub zdjęciafotograf, ślub zdjęciafotograf, ślub zdjęciafotograf, ślub zdjęciafotograf, ślub zdjęciafotograf, ślub zdjęciafotograf, ślub zdjęciafotograf, ślub zdjęciafotograf, ślub zdjęciafotograf, ślub zdjęciafotograf, ślub zdjęciafotograf, ślub zdjęciafotograf, ślub zdjęciafotograf, ślub zdjęciafotograf, ślub zdjęciafotograf, ślub zdjęciafotograf, ślub zdjęciafotograf, ślub zdjęcia

  
Justyna i Marcin - sielski ślub Ranczo w dolinie    
29 września 2017
emocjonalna sesja ślubna

WROĆ DO BLOGA

Spodobały Ci się zdjęcia?  Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz parę słów w komentarzu od siebie. Każda Twoja opinia jest dla mnie ważna.  Możesz też udostępnić ten wpis i polubić mój fanpage na facebooku :-)

WROĆ DO BLOGA

© Nika Witoń 2019 - Tylko prawdziwe emocje. Fotografia ślubna i rodzinna. Kopiowanie i powielanie jakichkolwiek treści i zdjęć bez zgody autorki jest zabronione.

Nika Witoń

FOTOGRAFIA