© Nika Witoń 2021 - Tylko prawdziwe emocje. Fotografia ślubna Poznań | Sesje kobiece Poznań | Fotografia rodzinna | Fotograf Poznań Kopiowanie i powielanie jakichkolwiek treści i zdjęć bez zgody autorki jest zabronione.

Polityka prywatności

 

       Justyna i Marcin to dwoje cudownych ludzi :-) Początek naszej znajomości to tata Justyny - Pan Nieborak, człowiek bardzo przyjazny z którym nie jedno już zdziałaliśmy. Nie da się go nie lubić! Gdy poznaliśmy Justynę i Marcina wiedzieliśmy że będzie to piękny dzień. I nie chodzi tu o pogodę,  tylko o atmosferę jaka będzie tam panować. 

Plan był wspaniały rustykalny ślub w Ranczo w dolinie! Nie mogło być lepiej.

Na przygotowaniach Marcina dwóch ojców (czytaj ojciec i teść), dbało o to by o niczym nie zapomniał i nie tracił głowy a uśmiech towarzyszył im bez końca. Natomiast w domu u babci Justyny przygotowywały się trzy pokolenia i przyszła teściowa. Panowała cudowna rodzinna atmosfera, bez nerwów i spinania po prostu luz-blues. Wspaniale jest podglądać takie przygotowania gdzie dużo się dzieje. Uśmiech i radość towarzyszyły wszystkim od samego początku do końca, nawet msza św. była inna bardziej radosna i weselsza. Już dawno nie czułam się tak luźno i swobodnie.

Gdy zajechałam na miejsce wesela do Ranczo w dolinie w Kiszkowie zauroczył mnie widok wokół, ach jak tam jest pięknie! Idealne miejsce na rustykalny ślub.

Zdjęcia z wesela w takim otoczeniu mają niesamowity klimat.

 Radości i uśmiechu nie było końca, goście bawili się wspaniale, a obsługa Ranczo w dolinie raczyła nas pysznymi specjałami. Ślub rustykalny i wesele to czas wspaniałych spotkań zabawy i fantastycznej energii.

Będąc na ich ślubie czułam ogromną więź Justyny i Marcina ze swoimi rodzicami i dziadkami, to było piękne. Wspaniały dzień - dziękuję Wam za każdy uśmiech!

 

Ślub w podobnym klimacie to Aleksandra i Tobiasz - Folwark Wąsowo

 

fotograf, ślub zdjęciafotograf, ślub zdjęciafotograf, ślub zdjęciafotograf, ślub zdjęciafotograf, ślub zdjęciafotograf, ślub zdjęciafotograf, ślub zdjęciafotograf, ślub zdjęciarustykalny ślub, Ranczo w dolinierustykalny ślub, Ranczo w doliniefotograf, ślub zdjęciarustykalny ślub, Ranczo w doliniefotograf, ślub zdjęciafotograf, ślub zdjęciarustykalny ślub, Ranczo w dolinierustykalny ślub, Ranczo w doliniefotograf, ślub zdjęciarustykalny ślub, Ranczo w doliniefotograf, ślub zdjęciarustykalny ślub, Ranczo w dolinierustykalny ślub, Ranczo w dolinierustykalny ślub, Ranczo w doliniefotograf, ślub zdjęciafotograf, ślub zdjęciarustykalny ślub, Ranczo w dolinierustykalny ślub, Ranczo w dolinierustykalny ślub, Ranczo w dolinierustykalny ślub, Ranczo w dolinierustykalny ślub, Ranczo w doliniefotograf, ślub zdjęciarustykalny ślub, Ranczo w dolinie

  
Justyna i Marcin - rustykalny ślub Ranczo w dolinie    
29 września 2017
rustykalny ślub, Ranczo w dolinie

WROĆ DO BLOGA

Spodobały Ci się zdjęcia?  Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz parę słów w komentarzu od siebie. Każda Twoja opinia jest dla mnie ważna.  Możesz też udostępnić ten wpis i polubić mój fanpage na facebooku i instagramie :-)

 

WROĆ DO BLOGA

NikaWitoń

FOTOGRAFIA