16 marca piątek Ania pisze mi na fb: Nika Jasiek zdrowy! Robimy sesję! Wspaniale, no pewnie że robimy, nareszcie! Zima nas nie oszczędzała od choróbsk wszelkiego rodzaju i sesję rodzinną przekładałyśmy wiele razy, no cóż tak czasem bywa.

Anię i Michała poznałam na ślubie Krystiana i Agnieszki parę lat temu. Ania w pięknej długiej żółtej sukience, uśmiechnięta i pozytywna, Michał spokojny i życzliwy tak ich zapamiętałam. Nie minęło wiele czasu a my siedzieliśmy w biurze i omawialiśmy ich ślub. Od razu złapaliśmy świetny kontakt i tak jest do dziś :-) Ich ślub był niezapomnianym dniem a teraz jechałam do nich by zrobić im zdjęcia z Jaśkiem :-)

Sesje rodzinne bardzo lubię, dzieją się wtedy zwykłe - niezwykłe chwile.

 Cudownie jest patrzeć jak się u Was zmienia. Jasiek... hm cóż tu dużo pisać mi skradł  serce od razu! Wiedziałam że będzie miał Ani uśmiech i figlarne oczy! No i wcale się nie pomyliłam:-) Odważny, uśmiechnięty mały ludek, polubiliśmy się bardzo. Czas płynął zwyczajnie, Ania z Michałem i Jaśkiem zachowywali się tak jak na co dzień , a ja łapałam te chwile nie spuszczając z nich oczu. Był czas na zabawę, karmienie i sen... Wspaniale jest obserwować Was bez ustawiania i sztucznego kreowania rzeczywistości. Takie sesje lubię najbardziej, naturalne i niewymuszone po prostu prawdziwe. To jest wspaniała pamiątka na lata -  zamknąć codzienność w pamięci, ten jeden dzień z życia...

 

Fotograf Poznań

 

zdjęcia rodzinne, fotograf wielkopolska, fotografia rodzinnazdjęcia rodzinne, fotograf wielkopolska, fotografia rodzinnazdjęcia rodzinne, fotograf wielkopolska, fotografia rodzinnazdjęcia rodzinne, fotograf wielkopolska, fotografia rodzinnazdjęcia rodzinne, fotograf wielkopolska, fotografia rodzinnazdjęcia rodzinne, fotograf wielkopolska, fotografia rodzinnazdjęcia rodzinne, fotograf wielkopolska, fotografia rodzinnazdjęcia rodzinne, fotograf wielkopolska, fotografia rodzinnazdjęcia rodzinne, fotograf wielkopolska, fotografia rodzinnazdjęcia rodzinne, fotograf wielkopolska, fotografia rodzinnazdjęcia rodzinne, fotograf wielkopolska, fotografia rodzinnazdjęcia rodzinne, fotograf wielkopolska, fotografia rodzinna

Jasiek, Ania, Michał - rodzinna sesja lifestylowa
17 marca 2018
emocjonalna sesja ślubna

WROĆ DO BLOGA

Spodobały Ci się zdjęcia?  Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz parę słów w komentarzu od siebie. Każda Twoja opinia jest dla mnie ważna.  Możesz też udostępnić ten wpis i polubić mój fanpage na facebooku :-)

WROĆ DO BLOGA

© Nika Witoń 2019 - Tylko prawdziwe emocje. Fotografia ślubna i rodzinna. Kopiowanie i powielanie jakichkolwiek treści i zdjęć bez zgody autorki jest zabronione.

Polityka prywatności

Nika Witoń

FOTOGRAFIA